Usługi Sprzętowo-Transportowe
607 245 033 607 245 025

O firmie H&M LIPIŃSCY

Firma Usługi Sprzętowo Transportowe Lipiński istnieje na rynku od roku 1994. Początkowa zajmowała się wynajmem sprzętu ciężkiego wraz z obsługą operatorską.

W miarę wzrostu zapotrzebowania na roboty ziemne oraz roboty drogowe firma wprowadziła wiele zmian dotyczących struktury i zakresu oferowanych usług. Został zakupiony nowy, spełniający normy unijne sprzęt ciężki, który spowodował, że firma stała się konkurencyjna na rynku. Podczas restrukturyzacji i modernizacji firma korzystała z własnych środków finansowych. Przedsiębiorstwo posiada pełną płynność finansową potrzebną do finansowania inwestycji.

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która na bieżąco jest szkolona w kierunku najnowszych technologii sprzętu oraz zasad bezpieczeństwa i przepisów BHP. Ze swojej strony dyrekcja zapewnia terminowość, rzetelność oraz elastyczność co do zakresu i miejsca wykonywanej usługi.

W związku z dużym nakładem inwestycji w roku 2000 została utworzona rodzima firma Usługi Sprzętowo Transportowe Marcin Lipiński.